Něco o mně

O mně

Mé zkušenosti, praxe a hodnoty

Jmenuji se Veronika, je mi 32 let a ráda bych se s Vámi podělila o mé zkušenosti a motivaci k otevření kurzů pro ženy.

KDYŽ SE ŘEKNE HUBNUTÍ...

Celý můj život jsem se zabývala hubnutím. Tlustá jsem byla od útlého dětství, doktorka mě při pravidelných prohlídkách vždy ohodnotila slovem (kletbou) "silně obézní" a nikdy během dospívání jsem se z tloušťky nevytáhla. Obezita mě provázela celé dětství a dospívání a spolu s ní i nepříjemné zážitky spojené s negativním hodnocením mého těla mým okolím.

V pubertě započaly moje první pokusy o "dietu" a zhubnutí, vždy pouze s krátkodobým efektem. Jednou se mi podařilo silou vůle zhubnout o 10 kg, ale zanedlouho jsem pracně shozená kila opět nabrala a navíc jsem začala trpět záchvatovým přejídáním.

Během let jsem vyzkoušela velké množství různých rad, četla spousty chytrých knih o zdravém zhubnutí pomocí změny jídelníčku, věnovala se práci sama na sobě a absolvovala mnoho seberozvojových seminářů, a postupně jsem zjišťovala, co u mě funguje a co ne. Nakonec jsem dospěla ke závěru, že hubnutí u mě není o dodržování správného jídelníčku, ale jen a pouze v hlavě a v srdci. Když nejsem spokojená a v harmonii sama se sebou, nejsem schopna jíst zdravě, naopak když dám do pořádku svou psychiku a myšlení, hubnutí mi jde velmi lehce, aniž bych řešila co a kolik jím.

Uvědomila jsem si, že tento přístup k hubnutí, který nazývám "ženský", je v naší společnosti zcela opomíjený, a přitom tolik potřebný pro spoustu žen, které touží zhubnout.

Rozhodla jsem se tomuto tématu věnovat do hloubky a absolvovala jsem odborné školení pro lektory v kognitivně behaviorálním přístupu k terapii obezity u společnosti STOB.

Mým cílem je pomoci zhubnout ženám "jinak", skrze práci s tělem, myslí, psychikou a emocemi, bez přísného a stresujícího dodržování předepsaného jídelníčku. Propojuji zásady rozumného a zdravého hubnutí, které používá STOB, s technikami seberozvoje, práce s emocemi a s myšlením. Věřím, že pro mnoho žen je to jediná cesta ke dlouhodobé spokojenosti se svým tělem.

TANTRAJOGA A PÁNEVNÍ DNO

Mnoho let se zabývám jogou a tantrajogou, nejvíce mě zajímají ženská témata spojená se sexualitou, proto jsem se rozhodla stát se lektorkou Školy pánevního dna.

Také jsem absolvovala mnoho zajímavých seberozvojových seminářů, zaměřených na jogu, tantrajogu, cvičení, meditace, ženské kruhy, sexualitu, ... (Mohenžodaro, Hormonální joga, Integrální joga, Výcvik kněžek, ...).

Vystudovala jsem francouzštinu a nyní učím angličtinu na jazykové škole pro děti.

kurzy hubnutí Olomouc,kurzy hubnutí Olomouc,kurzy hubnutí Olomouc,kurzy hubnutí Olomouc,kurzy hubnutí Olomouc,kurzy hubnutí Olomouc,kurzy hubnutí Olomouc,kurzy hubnutí Olomouc kurzy hubnutí Olomouc,kurzy hubnutí Olomouc,kurzy hubnutí Olomouc,kurzy hubnutí Olomouc,kurzy hubnutí Olomouc,kurzy hubnutí Olomouc,kurzy hubnutí Olomouc,kurzy hubnutí Olomouc