Kurzy hubnutí STOB

NOVÝ KURZ HUBNUTÍ dle metodiky STOB zahajujeme 21.2.2018 v RC Olivy Olomouc.

KDY: každou středu 19:00-20:30

KDE: v RC Olivy, ul. 8. května 27, Olomouc

CENA: 1600 Kč za kurz-16 lekcí (na první lekci je vstup dobrovolný)


2.3.2018 ZAČÍNÁ KURZ HUBNUTÍ STOB 

ve fitness INFINITY Zikova 1 Olomouc!

SKUPINOVÉ KURZY HUBNUTÍ pro ŽENY 
založené na metodice PhDr.Ivy Málkové  

STOB


        PRAVIDELNÉ SETKÁVÁNÍ ŽEN ZA ÚČELEM ZHUBNUTÍ

Chybí vám motivace? Nechcete být na hubnutí sama? Chcete mít při hubnutí parťáky a podporu skupiny žen se stejným cílem? Máte zmatek v tom, co je v hubnutí opravdu důležité? Nebo Vám připadá hubnutí těžké a složité?

Přijďte do STOB kurzu hubnutí! Pojďte s námi už konečně jednou provždy zhubnout! Zábavně a v kruhu spřízněných duší. Budeme se navzájem inspirovat a motivovat.Pomalými, systematickými a postupnými kroky budeme měnit nefunkční chování i myšlení, které nám brání ve zhubnutí.

POMALÝMI KRŮČKY K VELKÉ ZMĚNĚ

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT:

 • sdílení a výměnu zkušeností v kruhu žen
 • převážení na osobní váze Tanita + měření pH (dobrovolnéJ)
 • Cvičení - relaxace, dechová jógová cvičení, jogové cviky na zhubnutí, bioenergetická cvičení...atd.
 • pracovní sešit, který bude našim průvodcem na cestě
 • témata jídla: očista a vyživení těla, pomalé-vědomé jedení, pitný režim, postupná úprava a plánování jídelníčku, glykemický index, analýza našeho jídelního chování a jeho postupná změna...atd.

+  témata pohybu-motivace ke cvičení, jak během dne zapojit co nejvíce nenápadného pohybu

 • témata "hlavy" - vnitřní a vnější spouštěče, sebeláska a sebevědomí, budování vztahu a propojení se s tělem, práce s cílem a motivací, mentální techniky, práce s emocemi, práce se stresem, vztah k jídlu, relaxační a meditační techniky pro zvládání nevhodného jídelního chování

 • Kurz se zabývá všemi aspekty hubnutí. Pracuje nejen se stravovacími návyky a změnou životního stylu, ale také s myslí a s emocemi, které ovlivňují přístup k našemu tělu i hubnutí.
 • Postupnými kroky budeme měnit své dosavadní nefungující návyky týkající se hubnutí, stravy, našeho těla a myšlení.
 • Každý týden budeme probírat různá témata a aspekty týkající se hubnutí (stravy, cvičení, psychiky, emocí, motivace, ...) a provádět techniky vedoucí k trvalému zhubnutí a změně životního stylu.
 • Důležitou součástí kurzu je i domácí práce, fixování probíraných témat procvičováním technik doma.
 • Naučíme se jíst a žít zdravě tak, aby bylo spokojené tělo, hlava i duše.

   Nebuďte v tom sami, ve skupině půjde hubnutí lépe:)


     


     www.stob.cz

STOB (založená paní PhDr. Ivou Málkovou) je nejznámější a nejúspěšnější společnostÍ v ČR zabývající se zdravým a rozumným hubnutím. Kurzy hubnutí pořádá od roku 1991 a za tu dobu pomohl STOB zhubnout tisícům lidí.  

V kurzu se pomalými a postupnými kroky upravují nefunkční stravovací a pohybové návyky a fixují se nové - zdravé a žádoucí návyky. Cílem je změnit stravovací a životní styl tak, ať je možné jej dodržovat dlouhodobě, a aby byl úbytek váhy trvalý.

Krom toho se kurz zabývá také psychickými a emočními aspekty hubnutí. Používá kognitivně-behaviorální přístup a  metody, které pomáhají upevnit správný postoj a vzorce chování, tak, aby nás při hubnutí podpořily, a ne nám bránily.

Společnost STOB vydala velké množství kvalitní, odborné a přitom srozumitelné literatury na téma hubnutí, jakožto i různá CD, DVD, brožury...atd. Během roku pořádá nejrůznější akce, např. Den zdraví.

Podpora a pomoc při hubnutí.

Cílem kurzu je podpořit proces hubnutí tak, aby se stal přirozenější, jednodušší a radostnější.

Podpora a sdílení v malém kruhu žen, které nám budou oporou a zdrcadlem.

 

Techniky s myslí a tělem.

Zvýšení motivace a sebedůvěry.

Zlepšení vztahu k našemu tělu.

Strava a pohyb zdravě, přirozeně a rozumně. Bez držení diet a užívání "zázračných" (a předražených) doplňků stravy.


Kurz pracuje nejen se stravovacími návyky, ale také s psychickými příčinami nadváhy.


Skrze techniky propojení mysli a těla odstraníme psychické příčiny nadváhy, které nám brání ve zhubnutí. 

.

Na rozdíl od výživových poradců a prodejců potravinových doplňků (kteří často ani sami nemají osobní zkušenost s hubnutím a neví, jaké to je, jak se hubnoucí jedinec cítí) nabízíme komplexní přístup ke zhubnutí, který pracuje nejen se stravovacími návyky, ale také s psychickou stránkou hubnutí, která nám může velmi pomoci (anebo bránit). Zabýváme se všemi aspekty hubnutí. Podpora, motivace a inspirace ve skupině žen se stejným cílem také hraje významnou roli. 


Přidejte se k nám. Pomůžeme Vám zhubnout přirozeněji a zdravěji. 

CO MŮŽETE OD KURZU ČEKAT:


- Budeme sledovat a zjišťovat, jaké jsou naše stravovací a pohybové návyky. Najdeme, v kterých oblastech je třeba udělat změny a úpravy, aby nastalo kýžené snížení váhy. 

- Budeme navazovat kontakt s naším tělem, abychom mohly respektovat jeho potřeby. 


- Budeme se učit jakým způsobem jíst, abysme neměly pocit strádání, aby byl spokojený náš jazýček i  žaludek, ale aby ručička váhy šla dolů, ne naopak.


- Budeme také pracovat s myslí, cíleným přeprogramováním našich myšlenkových vzroců snadněji dojdeme k našemu cíli-ke zhubnutí. 


- Budeme pátrat, jaké situace a emoce ovlivňují naše jídelní chování a budeme se s nimi učit pracovat v náš prospěch. 


- Technikami kognitivně-behaviorální terapie budeme odstraňovat psychické a emoční bloky, které nám znesnadňují hubnutí.


- Budeme se navzájem povzbuzovat a budeme si navzájem oporou.

To vše pomalu, postupně, tak, aby změna byla trvalá:)

Těší se na Vás lektorka Verča:)

S hubnutím mám více než 15-ti leté zkušenosti. Tlustá jsem byla od dětství a v pubertě jsem začala studovat všechny možné informace o tom, jak zaručeně zhubnout. Od té doby jsem vyzkoušela snad úplně všechno, četla spousty knih a časopisů o hubnutí zdravé výživě, o které můžu říct, že vím snad více, než o čemkoli jiném. Postupně jsem přicházela na to, co funguje a co ne.  Vím, že při hubnutí je důležitá strava, pohyb, ale také naše vnitřní rozpoložení, které hubnutí ovlivňuje. K tomu nám může pomoci kognitivně-behaviorální přístup, se kterým kurzy STOB pracují. 

Nyní si udržuji mou vysněnou váhu aniž bych se výrazně omezovala v jídle. Mám radost z pohybu, z života a cítím se šťastná ve svém těle. Ráda Vám pomůžu dosáhnout stejného cíle. 

Jsem certifikovaná lektorka kurzů STOB a také kurzů Body and Mind.